/ / cmnt - 10 /

i na zmianę pidżama porno i armia. co się ze mną dzieje, do jasnej cholery?!


cmnt - 12 /

rozbij echo na atomy.

_ nie lubię tego zdjęcia.

cmnt - 15 /

all the same, i remain the one to blame and i'm demonized, purified, justified as you let yourself show ..

so now you'll love these screams, what's left of me. love these screams like i do ..

as i walked away, heard them say `poison hearts will never change`, walk away again, turned away in disgrace, felt the chill up on my face cooling from within ..

_ mineralna, cytrynowa. z myszą i asią.

cmnt - 14 /

it's serenity in a place where i can hide. i need serenity. nothing changes, days go by ..

why do we dream when i thought mean nothing ?

_ to teraz niech mi ktoś powie, co przedstawiają te zdjęcia. o !

cmnt - 27 /

dorotko, nigdy więcej karmi. ;* / przepraszam za jakość.

załamał się biedak. kochana, co myśmy wtedy opowiadały? ;] czynniku mój. mój czynniku demoralizująąąącyyyy ;*

spojrzenie. [gdybym miała cyfrówkę...] ;*

pfff, to nie jest ładne zdjęcie, za ciemno. when you look at yourself do you see what i see ? if you do why the fuck are you looking at me ?

_ to był dobry dzień, kocham was wszystkich. niektórych bardziej ;) przepraszam za spojrzenia, ręce i nogi, błyszczyk we włosach oraz za to, że gryzłam, szczypałam i drapałam. / bilans: trzy siniaki + zadrapanie na ramieniu i łydce. rafała klucze, aj. perła rządzi. / ;*
- a chciałabyś ?
- hm, nie. wolałabym się z tobą pobić, poszarpać.


__________________

a nikt nie zgadł, co przedstawiały zdjęcia poprzednie. pierwsze - kompot truskakwowy, w którym odbijały się ornamenty szklanego dzban(K)a. drugie - wstrząsnięty, nie mieszany. olej do smażenia oliwer.

cmnt - 13 /

can't believe your were once just like anyone else, then you grew and became like the devil himself. pray to god i can think of a nice thing to say, but I don't think i can so fuck you anyway, so fuck you anyway, so fuck you anyway, so fuck you anyway !

_ pieprzę to. a w mazurach - zakochana nananana !

cmnt - 15 /

look who's alone now, it's not me, it's not me.

i don't wanna do this anymore, i don't wanna be the reason why. everytime i walk out the door, i see him die a little more inside, i don't wanna hurt him anymore, i don't wanna take away his life. i don't wanna be .. a murderer.

_ proszę, nie piszcie, które wam się bardziej podoba. ja kocham obydwa ;]

cmnt - 8 /

no more i love you's.

_ nie, to nie ja pisałam, moje są tylko buty. adaś, pozdrawiam cię. magduśka, dziękuję.

cmnt - 5 /

hello darkness, my old friend, i've come to talk with you again ..

_ zawiodłam się. bardzo.

cmnt - 10 /

nie wiem, czy starczy jedno dobre słowo, aby odrodzić się i żyć na nowo. na zgliszczach, które płoną, wybuduję nowy dom, otworzę okno w nim i głośno puszczę to: muzykę, która nosi w sobie moc. muzykę, która w całość łączy coś. muzykę przeciw mentalnej niewoli. zaufaj jej - a ona cię wyzwoli.

czym byłby bez niej dla mnie świat - ja nie wiem. dziękuję jah za to, co dla mnie chlebem, za światło, które płonąc wytycza drogę mą, za to, że ona zawsze przy mnie, wielbię ją.
reggae. reggae jest w sercu mym. reggae - reggae jest dla mnie tym, czym dla żagla jest wiatr, poprzez skały i sztormy żeglujemy przez świat. reggae, reggae kompasem mym, reggae, reggae płonie stąd dym, reggae. dobrze zna drogę tą, prosto z kingston do kc, tam, gdzie stoi mój dom.

tam, gdzie bieda i luksus obok siebie tuż są, w cieniu szklanych wieżowców szarych ludzi, jest dom. tam, gdzie ślepcy na tronach sieją plewy jest zło. ile bólu i gniewu zbiorą, dobrze wiem to. i wiem, niejeden ma tutaj łzy w oczach; to tu koszmary śnią ludziom się po nocach. rasta wie, bo rasta ma moc, ja i ja patrzę sercem, dobrze znam jego głos.

_ słowacja. summer lovin' // gwałty i dużo procentów.             *     [ niemoralnie, niestosownie, niepoprawnie ]       kiedyś wrócę.



2021202020192018201720162015201420132012201120102009200820072006grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj