/ / cmnt - 0 /


chociaż żebym był nieświadomy tego, co się dzieje, mój optymizm mógłby być usprawiedliwiony, ale ja widzę, że świat już prawie runął i co ? i mam, kurwa, dobry humor!
nawet gdybym miał jakiś problem dosłownie przed chwilą, teraz nie pamiętałbym już, o co chodziło, to nie koniec, ktoś powiedział coś złego do mnie - do jutra zdążę zapomnieć. czasem wszyscy widzą smutek w moich oczach i puste kartki, coś nie tak ? owszem, martwi mnie to, że mnie nic nie martwi. tyle szczęścia, że się można zadławić.. żeby chociaż cegła na łeb spadła,a tu nic! jak tu żyć, kiedy smutek, jeśli przyjdzie, to na chwilę. padnij i zobaczysz, że mu drzwi zamknięte zostawiłem. litości, ludzie, litości! gdzie nie spojrzę, wciąż nowe powody do radości.
* TA muzyka w mojej głowie, mega pozytyw dzisiaj. znaczy się - dzisiej :)

cmnt - 3 /

z twarzą trzydzieści centymetrów od monitora siedzę i trę oczy, sama nie wiem, czy ze zmęczenia czy z braku innego zajęcia. w przerwach śledzę rankingi przesłuchanych utworów dopatrując się pewnych prawidłowości. boli mnie brzuch - z przejedzenia i z okresu, jakoś mocniej niż zwykle. wymyślam odpowiedzi na nieistniejące pytania, a właściwie na pytania, które chciałabym kiedyś usłyszeć. można powiedzieć, że tworzę jedną wielką opowieść o samej sobie, tak realistyczną jak to tylko możliwe, z tą tylko różnicą, że wszystko dzieje się po mojej myśli, dokładnie tak, jak tego chcę. i wychodzi mi opowieść na pierwszy rzut oka szczęśliwa, oh oh arkadyjskość. ale też potwornie nudna. a tego o moim życiu nie mogę powiedzieć.
chcę wakacji. [chcę również wyprostować kilka kwestii, ale o tym w następnym odcinku.]

dzisiaj bez zdjęcia, bo.. bo tak. i siusiak. mam dosyć świąt i to taka forma buntu.

cmnt - 0 /


jesienne zdjęcie. [niech już będzie ten czas "po maturze".]

zabijasz mnie, z dnia na dzień coraz bardziej*

cmnt - 4 /

NAJ chwile kończenia liceum.

a wiesz, ostatnio dużo takich najchwil. dużo uśmiechu, dużo nieuzasadnionej radości. i dużo njusów mega ciekawych ;]2021202020192018201720162015201420132012201120102009grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń 200820072006