/ / cmnt - 1 /

patrz. nie mam jeszcze aparatu na zębach. mam o połowę mniej problemów. moja skóra z radością przyjmuje słońce, od którego i tak wykrzywia mi się twarz. a może to tylko niewygodne kamienie pod łopatką. wakacje 2007 - nie bardzo się zmieniłam. mam podobny kolor włosów, tę samą żółtą koszulkę, pasek z ćwiekami, nawet w tych butach czasami chodzę. i rozmiar stanika ten sam. tylko chyba świadomość wszystkiego dookoła się zmieniła.

tęsknię. i nie od dzisiaj, nie od wczoraj. chciałabym zaśpiewać "wiem, wybaczysz mi, że wszystko przeze mnie", ale tak na prawdę nic nie wiem. że wszystko przeze mnie - to prawda. a wybaczysz.. tu pojawia się problem. jedyne, co mogę, to zaśpiewać tę naszą piosenkę. więc lepiej mnie zabij [...] lepiej zapomnij, pozwól zapomnieć, więc lepiej daj mi następną szansę.

[u make me sick, because..]

cmnt - 1 /

jest coś magicznego w tym zdjęciu. przemożny spokój pomimo wiatru szarpiącego włosy i podwiewającego sukienki. a przede wszystkim siła, z jaką wpływa na umysł, budząc szereg skojarzeń i wspomnień, niekoniecznie dotyczących tej konkretnej sytuacji, ale ogółem - tamtych chwil. i nawet ten paskudny wyraz twarzy w tle mnie nie zniechęci do wracania pamięcią na peloponez. wiem, to masochizm. ale uwierz mi, to jedyne, co mi zostało.

nadal tęsknię. i śpiewam sobie moją wersję greckiej kołysanki.
are you growing tired of allowing me to steal everything you have ? *

cmnt - 0 /

[od dziś zajmuję myśli maturą. może to odciągnie mnie od tych małych żałości i słabości emocjonalnych.]

too late, i've already found what i was looking for. nie lubię mieszać w głowach, a ty powinieneś wiedzieć, że nie wolno ci się zakochiwać.

cmnt - 1 /

[dwulicowość wkurwia, mega wkurwia.]

two faced! i feel you crawling under my skin. sickened by your face. by the way, to think that you're so fucking kind ? you ain't! hard to find how i feel, especially when your smothering me. hard to find how i feel, please someone help me! i knew when an angel whispered into my ear, you gotta get him away. hey little bitch! be glad you finally walked away or you may have not lived another day. :}


cmnt - 2 /

bawi mnie to. a tak poza tym, to jestem przeszczęśliwa i będę to obwieszczać całemu światu, o! /haha, fotoszopowane mooocno. [mocna, siedem procent.]

[ ej, nie obczajam cię, człowieku. skoro JA nie istnieję, to po chuj tu wchodzisz ? ]

cmnt - 0 /

połamane myśli rozsypane słowa JA.

trochę się boję, wiesz ? powinnam się uodpornić, ale ciągle nie umiem.

cmnt - 1 /


wśród słów doszukiwałam się ukrytych treści.

cmnt - 5 /

i kurwa czekam i czekam, i czekam, i czekam. a za oknem nadal beznadziejnie. czekaaaam, wiosno, czekam.

Przedtem ci już przecież tłumaczyłem, że ja ją nie miłością kocham, lecz żałością. Sądzę, że dobrze to określam. Mówiłeś wtedy, że te moje słowa zrozumiałeś; czy rzeczywiście zrozumiałeś ?

cmnt - 6 /

six degrees of inner turbulance.

uwielbiam takie wieczory, wiesz ? /only till may. czekam na wakacje, czekam tak bardzo. na to kojące ciepło nocy, leżenie w wysokiej trawie z papierosem i głupimi rozmowami. na węgorzewo i pewnie inne koncerty. później na muse, choćby w berlinie, na dream theater [trzeci raz nie odpuszczę!] na dobre i na złe, i na szczęście! :)

to wiosna, czy to alkohol tak działa na człowieka ?2021202020192018201720162015201420132012201120102009grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń 200820072006