/ / cmnt - 1 /

JEBzDZIDY!

bawimy się. a co się dziwisz ?

pijemy drogie drinki (albo udajemy, że pijemy, bo zabrałyśmy siostrze - jednej albo drugiej - żeby mieć zdjęcie na nasząklasę)

nawet jeśli przez chwilę wyglądamy i czujemy się niewyraźnie..

..to i tak trzymamy pion!

później się przytulamy i jesteśmy tacy oczadziali tą miłością

żeby i tak na koniec wylądować w śniegu. :)


cmnt - 1 /

tęsknię za wakacjami.
BARDZO BARDZO BARDZO.
tęsknię za moimi sukienkami, opalonymi ramionami, przytulakami, słoną i słodką wodą, paleniem pomarańczowych cudów sziszowych, zabawami kolorami z siostą, śmieszną elegancją, taką wiesz - wakacyjną, zapachem słońca, bezczelnym i bezgranicznym szczęściem tamtych dni.


(brzydki profil. panie rybo, gdzie pan patrzysz ?)


dzisiaj co ? szarość zimy. i sytuacje, których zawsze pragnęłam, słowa, które pewnie podświadomie chciałam usłyszeć, domysły, które z minuty na minutę coraz bardziej mnie paraliżują i taka śmieszna obawa, której się nie spodziewałam. OBIECUJĘ, znajdę. a te trzy tysiące powodów.. cóż, ominę. prędzej czy później. (o ile to wszystko nie jest iluzją, w którą chcę wierzyć. nie wierzę, nie chcę. to nierealne. panie i panowie - milena ma problem z przyczepnością i amortyzacją. czyż nie ?)

if only i could find somebody,
someone who will understand,
if only i could find the one to give me what i need.
if only i could find somebody who'll give me a helping hand,
i can't let life pass me by, i'm tired of being me.
so tired, so how long will it be
?

cmnt - 0 /

i bądź tu studencie mądry (mondry) i się ucz, kiedy wszystko dookoła rozprasza.


widzę ostrość na nieskończoność i słucham tej dziwnej muzyki emocjonalnej pezeta, coraz bardziej się plączę sama w sobie, a przede wszystkim robię to, czego mi nie wolno - tęsknię. tylko za czym ? ale wiesz, obiecałam mamie, że już nie będę, powiedziałam, że wyczerpałam limit na najbliższe trzy miesiące. i policzki pieką, nie dotrzymałam słowa.
potrzebuję wiosny. czuję się taka zmrożona i tak łatwo mną manipulować dzisiaj.

i dlaczego mimo wszystko komplikuję sobie życie..? czemu skrywam wciąż przed tobą coś, co pragnę ci wykrzyczeć..? czemu robię głupie błędy, mimo błędów świadomości..? czemu wikłam wszystko w sobie, zamiast wszystko to uprościć..?

cmnt - 0 /

rozmowy nocą_cmnt - 0 /


moim mokrym oczom życzę suszy, zawsze chłodnym dłoniom ciepła ust, myślom mym szalonym wielkiej burzy, chorej mej pamięci - dobrego snu.
/my cold hands needed a warm, warm touch and i was thinkin' about you. widzisz, znowu tak jest. mam w głowie twój obraz, widzę cię takiego, jakim jesteś - dumny, przystojny, z tym intrygującym spojrzeniem i czarującym uśmiechem. słyszę twój oddech, czuję to kojące ciepło twoich ust na ramionach. nie musisz pytać, znasz odpowiedź. czytasz moje myśli jak otwartą książkę, chociaż tak strasznie próbuję się przed tym bronić. ale to jesteś ty. ten najlepszy. tobie wybaczę wszystko. a ty będziesz.
mam cię w głowie. noszę w sobie wyobrażenie ciebie, z tobą się spotykam w te chłodne noce, kiedy sen wydaje się jedynym wyjściem. tak bardzo tęsknię za twoim dotykiem - tym razem nie 'kimkolwiek byś był'. zasypiam. z nadzieją, że kiedyś w końcu cię spotkam.{przyznaj się, że ciebie nie ma - to legenda. moja obawa i takie wiesz, podaj mi dłoń więc podaj mi rękę. kolejny raz, tak jak wtedy - adresat nieznany, zwrot do nadawcy. domysły zbędne.}cmnt - 0 /

wakacji strasznie wakacji wakacji wakacji! (albo przynajmniej lata.)
peggy sue nie wyszła za mąż, a ja się zastanawiam, jak dużo mam wspólnego z peggy brown, tak dla odmiany. rozpływają mi się oczy w poduszkach, mruczę niegrzeczne piosenki, tak wiesz, sama do siebie. te śmieszne małe myśli o tobie odbijają się echem po całym pokoju, całe szczęście nikt nie słyszy. chodź ze mną.

cmnt - 0 /

TIR się bawi, bo nikt się nie umie bawić tak, jak TIR.lubelskie specjały


specjały międzymiastowe


do specjałów niechęć


takie cuda


po trzykroć


cmnt - 0 /

andrzej-san! (serduszka)


ah, turystyko cała, tęsknię jak nie wiem co!

cmnt - 0 /

and i don't want you to think that i care, i never would, i never could again.cmnt - 0 /

wodzi na pokuszenie
[daj mi siłę, żebym to wytrzymała, albo daj odwagę..]
202120202019201820172016201520142013201220112010grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń 2009200820072006