/ / cmnt - 1 /

JEBzDZIDY!

bawimy się. a co się dziwisz ?

pijemy drogie drinki (albo udajemy, że pijemy, bo zabrałyśmy siostrze - jednej albo drugiej - żeby mieć zdjęcie na nasząklasę)

nawet jeśli przez chwilę wyglądamy i czujemy się niewyraźnie..

..to i tak trzymamy pion!

później się przytulamy i jesteśmy tacy oczadziali tą miłością

żeby i tak na koniec wylądować w śniegu. :)


cmnt - 1 /

tęsknię za wakacjami.
BARDZO BARDZO BARDZO.
tęsknię za moimi sukienkami, opalonymi ramionami, przytulakami, słoną i słodką wodą, paleniem pomarańczowych cudów sziszowych, zabawami kolorami z siostą, śmieszną elegancją, taką wiesz - wakacyjną, zapachem słońca, bezczelnym i bezgranicznym szczęściem tamtych dni.


(brzydki profil. panie rybo, gdzie pan patrzysz ?)


dzisiaj co ? szarość zimy. i sytuacje, których zawsze pragnęłam, słowa, które pewnie podświadomie chciałam usłyszeć, domysły, które z minuty na minutę coraz bardziej mnie paraliżują i taka śmieszna obawa, której się nie spodziewałam. OBIECUJĘ, znajdę. a te trzy tysiące powodów.. cóż, ominę. prędzej czy później. (o ile to wszystko nie jest iluzją, w którą chcę wierzyć. nie wierzę, nie chcę. to nierealne. panie i panowie - milena ma problem z przyczepnością i amortyzacją. czyż nie ?)

if only i could find somebody,
someone who will understand,
if only i could find the one to give me what i need.
if only i could find somebody who'll give me a helping hand,
i can't let life pass me by, i'm tired of being me.
so tired, so how long will it be
?

cmnt - 0 /

i bądź tu studencie mądry (mondry) i się ucz, kiedy wszystko dookoła rozprasza.


widzę ostrość na nieskończoność i słucham tej dziwnej muzyki emocjonalnej pezeta, coraz bardziej się plączę sama w sobie, a przede wszystkim robię to, czego mi nie wolno - tęsknię. tylko za czym ? ale wiesz, obiecałam mamie, że już nie będę, powiedziałam, że wyczerpałam limit na najbliższe trzy miesiące. i policzki pieką, nie dotrzymałam słowa.
potrzebuję wiosny. czuję się taka zmrożona i tak łatwo mną manipulować dzisiaj.

i dlaczego mimo wszystko komplikuję sobie życie..? czemu skrywam wciąż przed tobą coś, co pragnę ci wykrzyczeć..? czemu robię głupie błędy, mimo błędów świadomości..? czemu wikłam wszystko w sobie, zamiast wszystko to uprościć..?

cmnt - 0 /

rozmowy nocą_

202120202019201820172016201520142013201220112010grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń 2009200820072006